Scammed by 1xbet

LeoVegas

Jr. Member
Hello guys i am from india and i am a regular punter who bets on 1xbet.

Everything was fine when i was loosing my hard earned money from ages but when i got some good wins and tried to withdraw my money .
Shit happens . I got a error while withdrawing my money " Document requested , verification needed ".

Later i contacted them to check what document they want and you can see a part of conversation here : http://prntscr.com/opbnvo . They keep asking me screenshot of transactions of other neteller account which i dont even know . I mailed them many times but they are giving me robotic responses and now they are not replying me also .

I need justice and i want this hard earned money please guys help me to get this money , i can do anything if anyone helps me here .
 
1xbet is a known scam website. I see you have already posted your review on Trustpilot, only if you could check their reviews beforehand! Also let me add that online betting in India is illegal so even Indian cyber security team would not help you to recover your money. If you approach them, they can charge you for your illegal activities. See if Game protect can help you in recovering your money.
 

ppu-prof_pa

Full Member
Наша команда искусных специалистов подготовлена предоставлять вам актуальные средства, которые не только обеспечат надежную защиту от мороза, но и подарят вашему зданию трендовый вид.
Мы трудимся с новейшими материалами, заверяя постоянный время эксплуатации и прекрасные выходы. Изолирование фасада – это не только экономия ресурсов на прогреве, но и забота о экологии. Энергоэффективные технические средства, которые мы применяем, способствуют не только твоему, но и поддержанию природных ресурсов.
Самое центральное: Утепление фасада стоимость цена у нас начинается всего от 1250 рублей за м²! Это доступное решение, которое превратит ваш хаус в настоящий тепличный корнер с небольшими издержками.
Наши достижения – это не просто изолирование, это разработка помещения, в где каждый элемент отражает ваш личный манеру. Мы примем в расчет все ваши желания, чтобы воплотить ваш дом еще еще больше гостеприимным и привлекательным.
Подробнее на https://ppu-prof.ru
Не откладывайте труды о своем ларце на потом! Обращайтесь к профессионалам, и мы сделаем ваш корпус не только теплее, но и стильнее. Заинтересовались? Подробнее о наших предложениях вы можете узнать на сайте компании. Добро пожаловать в обитель комфорта и высоких стандартов.
 
Top